Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Zelta rudens Kalsnavā, pasakainā Cesvaines pils un romantiskā vīna degustācija-GARANTĒTS
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts

Lai arī vasara šobrīd mūs priecē ar silto sauli un rāmo vēju, rudens smarža jūtama ik uz soļa. Gladiolu zobenos, asteru krāsās un ābolu kupenās... Vēl mazliet, un sāksies gada tumšākais laiks... pirms sākas rudens lietavas ir jādodas baudīt zelta rudeni...


Plkst. 8.00 izbraukšana no Rīgas. Apstāsanās pauze Liepkalnos, kur būs iespējams baudīt garšīgu kafiju ar smalkmaizītēm, iegādāties gardumus līdzņemšanai- sieru, gaļas produkciju, konditorejas izstrādajumus un maizi. Ierodamies Kalsnavas arborētumā. Kalsnavas arborētums, saukts arī par trešo botānisko dārzu Latvijā, apbur apmeklētājus ar savu šarmu un izsmalcināto kolekciju, teju vai katrā gadalaikā. Zelta rudenī šeit ir īpaši skaisti, jo koku un augu lapas krāsojas spilgtās krāsās. Arborētums ar savu krāšņumu uzrunā gan lielus, gan mazus. Dosimies ekskursijā pa arborētumu ar vietējo gidu. Pēc ekskursijas būs laiks pastaigai, skaistām fotogrāfijām un iespējai uzkāpt skatu tornī, lai baudītu rudenīgo un krāšaino apkārtnes panorāmu. Pusdienu pauze Madonā. Cesvaines pils- tā celta no šķeltiem laukakmeņiem, un tās apjomu veido trīs pret pagalmu atvērti korpusi. Pils ziemeļu austrumu stūrī slejas apjomīgs apaļš tornis ar vaļēju galeriju un smailu noslēgumu. Ēkas ārējā veidolā un interjerā saskatāmas romānikas, gotikas, renesanses un jūgendstila formas. Pils apskate no ārpuses, ekskursija pa blakus esošo pilsmuižu. “Domu pietura” vīna darītava- vieta sarunām, pārdomām un vīna baudīšanai. Vīna degustācija un uzkodas. Būs iespēja iegādāties vīnus, kurus baudīt rudens un ziemas vakaros. Vakarā ierašānās Rīgā.


Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;

- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
*Pieaugušajiem — 17 EUR, skolēniem, pensionāriem, studentiem —13 EUR, invalīdiem- 11 EUR (ieejas biļete un ekskursija ar vietējo gidu Kalsnavas arborētumā, vietējais gids Cesvaines pilsmuižā, vīna degustācija un uzkodas “Domu pieturā”)
*Personīgie tēriņi


Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 20.08.2020 pieejamās informācijas.