Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Romantiskā Koknese, izbrauciens ar kuģīti un sidra degustācija
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
2020. gada sezonas jaunums! Pārsteidzoši romantiska, piesātināta ekskursija visai ģimenei. Brauciens ar kuģīti pa Daugavu, Kokneses pilsdrupas, Liepkalni, sidra ražotne. Patīkams brauciena papildinājums: ģitāras mūzikas mini koncerts.

8.00 Izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Koknesē- vienā no gleznainākajām vietām Latvijā. Dosimies kājāmgājēju ekskursijā ar vietējo gidu. Mūs sagaida aizraujoša pastaiga pa Kokneses parku, kurš glabā vairāku gadsimtu noslēpumus. Kokneses parks izveidots 1900. gadā starp divām upēm - Pērsi un Daugavu. Tur aug kā vietējie, tā svešzemju augi un koki, un reti sastopami ziedi. Parkā atrodas Kokneses pilsdrupas, pie skolas atrodas strūklaka “Faraona galva”. Parkā atradīsiet daudzus koktēlniecības darbus. Dižākā skulptūra ir 11 m augstā, tēlnieka Ģirta Burvja veidotā koka skulptūra "Mūžībai". Parkā aplūkojamas kokgriezuma skulptūras "Pils tornis", "Pūce", "Sams" un skulptūra ar latvju zīmēm, ko veidojoši koktēlnieki Aigars un Ivars Rūrāni . Vietējais amatnieks Aldis Neija kokā darinājis parka norāžu zīmes un infrastruktūras objektus, skulptūru "Auguma mērītājs" un tējas namiņu – lapeni. Apmeklēsim Kokneses pilsdrupas, jo tieši šeit iespējams sajust viduslaiku elpu. Priecāsimies par skaistām dabas ainavām, jo ne velti šo vietu sauc par Zemgales Šveici.

Tālāk dosimies ar kuģīti “Vīgante” izbraukumā pa Daugavu, baudīsim skaistu panorāmu- priecāsimies par Likteņdārzu un redzēsim pilsdrupas un Pērses upi no cita skatu punkta.

Pēc izbraukuma ar kuģīti mūsu ceļš ved uz Liepkalniem, kur būs iespēja ieturēt garšīgas pusdienas, iegādāties visgaršīgāko maizi un citus produktus, baudīt skaistu dabu Daugavas krastos.

Nobeiguma akords mūsu braucienā būs Jumpravas apmeklējums, kur atrodas viena no pazīstamākajām Latvijas sidra ražotnēm- Mr. Plūme sidra darītava -SIA Jumpravas sidrs. Mūs gaida ekskursija ražotnē, kuru vadīs paši saimnieki, interesants stāstījums ābolu dārzā un sidra degustācija (5 dažādi sidra veidi). Būs iespējams iegādāties dzērienus par ražotāju cenām.

Braucienu noslēgsim uz svinīgas un romantiskas nots ar nelielu dzīvās mūzikas koncertu. Ģitāras akordos varēs izbaudīt pazīstamas melodijas.

Pozitīvam emocijām bagātāki, ar jaunām, skaistām fotogrāfijām telefonos un fotoaparātos atgriežamies Rīgā (aptuveni 20.00-21.00).


Cenā iekļauts: - Brauciens komfortablā autobusā;

- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
*Pieaugušajiem17 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem13 EUR. Ekskursijas paketē iekļauts: brauciens ar kuģīti, vietējā gida pakalpojumi Koknesē, sidra degustācija (tiem, kuri nedzer sidru- dabīgās sula), ieejas biļetes un ekskursija sidra ražotnē, ģitāras mini koncerts.
*Personīgie tēriņi


Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 15.07.2020 pieejamās informācijas.