Kategorijas
Autobusu tūres - Lietuva

Palanga ziemas krāšņumā un Starojošo dinozauru festivāls
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Plkst. 8.00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Palangā. Ekskursija pa pilsētu – Dzintara muzejs un grāfa Tiškēviču ziemas pils ar unikālo dzintaru kolekciju, kur vienam no senākajiem dzintariem ir vairāk nekā tūkstoš gadu. Apkārt pilij izveidots botāniskais dārzs ar daudzām priežu sugām. Ierašanās atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Šobrīd tā ir populāra atpūtas vieta, kur iespējams arī garšīgi paēst. Alus cienītājiem tiek piedāvātas vairākas alus šķirnes. Visus romantiķus un ne tikai aicinām pastaigāties pa „Veselības un joku taku” un apskatīt „HBH” skulptūru parku. Alus darītavas tuvumā 40 ha meža platībā jau ir izveidota daļa no meža takas. Pirmo reizi Lietuvā un varbūt pat pasaulē – STAROJOŠO DINOZAURU FESTIVĀLS!!! Vai esat kādreiz redzējuši tumsā starojošu Tiranozauru Reksu? Vai esat staigājuši pļavā starp starojošiem ziediem? Vai kādreiz esat bijuši naktī noslēpumainajā Dinozauru pasaulē? Ja nē, tad aicinām uz Starojošo dinozauru festivālu. Jūs gaidīs starojoši dinozauri, neredzētas ziedu kompozīcijas tumsā, gaismas ierāmētas miniatūras mājiņas... Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

* Brauciens komfortablā autobusā;
* Gida - vadītāja pakalpojumi;


Papildus izdevumi:

* Ekskursiju pakete- 16.50 EUR- pieaugušajiem, 14 EUR- skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem,- 11 EUR- bērniem līdz 7 gadu vecumam(Ieejas bieļete Dzintara muzejā, apskates ekskursija palangā un ieejas biļete Starojošo dinozauru festivālā);
* Apdrosināšanas polise;
* Personīgie tēriņi

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 14.11.2019 pieejamās informācijas.