Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Līgatnes senatnīguma pieskāriens
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Izbraukšana no Rīgas pl. 08.00 Līgatnes novadam raksturīgas mežainas gravas un gleznainas ainavas. Tas ir viens no skaistākajiem Latvijas novadiem ar vēsturiski bagāto pilsētu, kuru mēdz saukt arī par alu pilsētu. Ekskursija pa Līgatni. Aicinām doties ekskursijā vienlaicīgi izbaudot dabas klusumu Gaujas krastos un varenību.

Ekskursija padomju Slepenajā Bunkurā Līgatnē. Līgatnes bunkurs atrodas 9 metrus zem zemes, un tajā iekārtota patversme Latvijas komunistu varas elitei kodolkara gadījumā. Ekskursija bunkurā un maltīte- pusdienas 20. gadsimta 80. gadu stilā – pie galdiem, pārklātiem ar vaskadrānu, un dzerot no slīpēta stikla glāzēm. Ēdienkartē ir, piemēram, pelmeņi, kompots un rupjmaize.

Romantisks vīna baudīšanas pasākums Līgatnes pagrabalās sveču gaismā. Vīna pagrabiņš atrodas Līgatnē, klintī Lustūzis, kur sveču gaismiņā iespējams nobaudīt vairāku veidu Latvijas vīnus. Vīna degustācijas pasākuma laikā pastāsta par Līgatni, alām, Līgatnes vīna darītavu, tās produktiem, sasniegumiem. Pēc vīna degustācijas iespējams arī iegādāties Līgatnes vīna darītavas darinājumus: vīnu, šņabīti, liķierīšus, ievārījumus vai ko citu. Atgriešanās aptuveni (20.00-21.00)*

Cenā iekļauts: - Brauciens komfortablā autobusā;- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;


Papildu izdevumi:
- Ekskursija Līgatnes Bunkurā ar pusdienām- pieaugušajiem 9.90 EUR, bērni, skolēni, pensionāri un invalīdi-7.90 EUR;

- Līgatnes vīna darītava ar degustāciju- 10 EUR;
- Apskates ekskursija pa Līgatni ar vietējo gidu- 6 EUR;
- personīgie tēriņi.


Ceļojuma tūroperators: SIA “Nikos Travel"
* Atgriešānās laiks var mainītie saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.