Kategorijas
Autobusu tūres - Lietuva

Traķi un Viļņa
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Izbraukšana no Rīgas plkst. 7.00. Īsa apstāšanās kafijas pauzei. Traķu pilsētas un pils apskate, iespēja nobaudīt kafiju un kibinai pīrādziņus. Traķi ir pilsēta uz ūdens – tā atrodas starp trim ezeriem. Uzbūvēta 28 km attālumā no Viļņas, tā lepojas ar veselām trim pilīm. Traķu ezerpils ir viens no lielākajiem viduslaiku aizsargcietokšņiem Lietuvā un vienīgā pils uz salas Austrumeiropā, kas saglabājusies līdz pat mūsdienām. Pilsētiņā saglabājusies ap 160 cilvēku liela karaīmu kopiena; viņi saglabājuši savu seno valodu, rakstību un paražas. Ap 1398. gadu lielkņazs Vītauts Krimā savervēja un uz Lietuvu atveda karaīmus – varenus karotājus, kuri kalpojuši militārajā dienestā līdz pat 1582. gadam. Karaīmi palikuši uz patstāvīgu dzīvi Traķos un tagad cītīgi nodarbojas ar dārzkopību. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Viļņu. Ekskursija pa Viļņu. Brīvais laiks. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā. Ierašanās Rīgā ~ 21.30-23.00*.

Brauciena cenā ietverts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida – grupas vadītāja pakalpojumi

Iespējamie papildu izdevumi:
- Ekskursija (krievu valodā) Traķu ezerpilī ar vietējo gidu: pieaugušajiem – EUR 8.50, skolēniem,studentiem, pensionāriem –EUR 4.50;
- Apskates ekskursija Viļņā- EUR 6.00
- Personīgie izdevumi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 15.01.2020 pieejamās informācijas.

Ceļojuma tūroperators: SIA “Nikos Travel"
* Atgriešānās laiks var mainītie saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.