Kategorijas
Autobusu tūres - Lietuva

Delfinārijs un Zelta rudens Palangā
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Izbraukšana no Rīgas plkst. 6.30. Ierašanās Klaipēdā. Delfinārija apmeklēšana. Pēc lielas un grandiozas rekonstrukcijas durvis beidzot ir vēris atjaunotais Delfinārijs. Delfīni ir sagādājuši patīkamus pārsteigumus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Apskates ekskursija pa Klaipēdas vecpilsētu. Dodamies uz Palangu. Ekskursija pa pilsētu- Dzintara muzejs grāfu Tiškēviču ziemas pils ar unikālu dzintaru kolekciju, kur vienam no senākajiem dzintariem ir vairāk nekā tūkstoš gadu. Apkārt pilij izveidots botāniskais dārzs ar daudzām priežu sugām. Palangas mols, pa kuru pastaigājoties var izjust Baltijas jūras varenumu. Basanavičus iela, strūklakas, Birutes kalns... Brīvais laiks nesteidzīgai pastaigai pa šo burvīgo kūrortpilsētu. Iesakām iegriezties kādā no Basanavičus ielas kafejnīcam un nobaudīt Lietuvas nacionālos ēdienus. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;


Papildu izdevumi:
-
Pieugušajiem- 19.00 EUR , skolēniems studentiem, invalīdiem, pensionāriem- 13.00 EUR (ietilpst ieejas biļete delfinārijā, prāmis pasažieriem un transporta līdzeklim, ekoloģijas nodeva, , ieejas biļete Dzintara muzejā, apskates ekskursija pa Palangu un Klaipēdu)
- Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 18.08.2020 pieejamās informācijas