Kategorijas
Aviotūres - Apvienotie Arābu Emirāti

Brīnumainā Dubaija
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Izbaudiet neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaiju!
Okeāns un pasaules greznība, unikālas celtnes, pasaules brīnumi… Izbaudiet šo pasakaino valsti mini grupā ar grupas vadītāju no Rīgas.
Kas Jūs sagaida ceļojuma laikā?

Aizraujošas
 ekskursijas, neaizmirstama iepirkšanās, atpūta labākajās Arābu Emirātu pludmalēs, dzīvošana lieliskajā Marriott ķēdes viesnīcā, vienā no prestižākajiem Dubaijas rajoniem blakus lieliskai pludmalei slaveno JBR Road tuvumā.

1. diena. 
Tikšanās ar grupas vadītāju lidostā RīgaTiešais lidojums Rīga-Dubaija, izlidošana 23.10

2. diena.
 Ielidošana Dubaijā. Transfērs uz viesnīcu Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai 4*.
Viesnīcai ir 
lieliska atrašanās vieta- starp izklaides rajonu,  The Walk kompleksu, Jumeirah Beach Residence kompleksu un Dubaijas jahtu piestātni. Piecu minūšu gājienā  no pludmales, ar   restorānu, kurš atrodas 35. stāvā ar pasakainu skatu. Tūristiem pieejami mūsdienīgi numuri, trenažieru zāle, atklātais baseins un bezmaksas WI-FI numuros. Atpūta.

3. diena.
 Brokastis viesnīcā. Dienas pirmajā pusē- brīvais laiks, kad Jūs varēsiet doties uz pludmali, pastaigāties pa skaistām vietām, kuras atrodas soļa attālumā, vai doties iepirkties. Dienas otrajā pusē mūs gaida apskates ekskursija pa Dubaiju vietējā gida pavadībā (krievu valodā).

Dubaija- mūsdienīgas un modernas pilsētas etalons, kura nebeidz pārsteigt. Atklājiet sev nepārspējamu greznību, modernus pilsētas vaibstus, izbaudiet neizmirstamu ekskursiju!
Ekskursija aizvedīs mūs uz jauno pilsētas daļu, kur debesskrāpji, kuri atrodas ostā Dubai Marina, atstās uz Jums fantastisku iespaidu, bet elpa aizrausies, kad baudīsiet palmas salas Džumeiras bagātību. Jūs sajutīsiet kontrastus, kuri rodas, baudot moderno arhitektūru apdzīvotos rajonos un tradicionālos arābu vēja torņus.  Šo rajonu bieži sauc par mazo Dubaijas Venēciju. Būs iespēja pastaigāt pa līkumotajām mazās pilsētiņas, kura atrodas lielā pilsētā, ieliņām.
Tāpat mēs apmeklēsim Burj Khalifa skatu laukumu, kurš atrodas 124. stāvā. Tā ir visaugstākā skatu platforma pasaulē. Baudīsim pasakainus skatu
s, priecāsimies par pilsētas greznību un bagātību, sajutīsimies tā, it kā dzīvotu jau 22. gadsimtā. Burj Khalifa ir arhitektūras brīnums. Ātrgaitas lifts, kurš pārvietojas ar ātrumu 10m/sekundē, bet skatu platforma ir no stikla- griesti, grīda un sienas… tas ļaus baudīt nepārspējamu panorāmas skatu uz pilsētu. Tāpat šīs ekskursijas laikā, Jūs sagaida neliels kruīzs ar tradicionālajām Dou laivām pa Dubaijas kanāliem. Šīs ekskursijas kulminācija- strūklaku šovs, kurš ir atzīts par skaistāko pasaulē. Transfērs uz viesnīcu.

4. diena. Brokastis viesnīcā. 
Brīva diena vai iespēja par papildus samaksu doties unikālā Džipu safari, ar garšīgām vakariņām un individuāliem džipiem.
Kas iekļauts ekskursijā?
•    Izbraukšana ar džipiem no viesnīcas 15:00-15:30
•    Apstāšanās tuksnesī, laiks foto pauzei uz kāpu fona
•    Ekstremāls nobrauciens pa smilšu sanesumiem  (aptuveni 30 minūtes)
•    Ierašanās tuksneša nometnē, cienāšanās ar kafiju un datelēm
•    Piekūnu šovs, iespēja nofotografēties ar tiem
•    Īss izbrauciens uz kamieļiem
•    Hennas tetovējums
•    Ūdens pīpe
•    Barbekju vakariņas
•    Tradicionālā Emirātu deja Aila
•    Tanur deja
•    Vēderdejas
•    Kamieļu karavāna uz kāpu virsotnēm, lai varētu to iemūžināt fantastiskās fotogrāfijās
5. diena.
 Brokastis viesnīcā. Brīva diena.   Par papildus samaksu iespējams doties ekskursijā. Vakariņas uz Arābu laivas Dubai Marina kanālā. Vakara kruīzs pa Dubai Marina kanālu ar tradicionālo arābu laivu "Dou"  ir ļoti populārs un romantisks. Arābu dou, kuri vēl aizvien ir vieni no galvenajiem ūdens transporta veidiem un mūsdienīgā pilsētas ainava, urbānā pasaule savieno pagātni un nākotni. Fantastiski izgaismotie debesskrāpji un skats uz elitāro promenādi vakariņām piešķirs neizmirstamu noskaņu. Vakariņās zviedru galdā, papildinās tradicionālā arābu deja  tanura vai māksliniece, kura izpildīs pazīstamus un iemīļotus hītus.


6. diena. 
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu- Abū Dabī (iekļauta cenā).
Abū Dabī ir ne tikai Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsēta, bet arī viena no lielākajām naftas ražotājām pasaulē, kā arī bagātākā pilsēta visos Tuvajos Austrumos.
Vieslielāko uzmanību šēit piesaista Šeiha Zajeda Lielā Baltā mošeja, kurai ir īpaši graciozs dizains, eleganta marmora kolonāde, zelta lustras un pasaulē lielākais paklājs.
Tevi gaida arī unikālā Luvras muzeja apskate, fotoapstāšanās pie vienīgās 7* viesnīcas Emirates Palace un Ferrari World Park, dateļu tirgus apmeklējums un pusdienas vietējā restorānā. Un, protams, tas viss 
uz(uz izņemt) profesionāla gida pavadībā, kurš ar savu stāstījumu par emirāta vēsturi un attīstību Jūs patiesi pārsteigs.

7. diena.
 Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu iespējams iegādāties ekskursijas vai pavadīt laiku pludmalē vai pilsētā.  Vakarā aicinām Jūs uz pasaulē vienīgo satriecošo vakara izrādi La Perle.  Šī ir slavenā  beļģu režisora ​​Franko Dragone izrāde. La Perle ir pirmā un vienīgā šāda veida izrāde Tuvajos Austrumos.  Tā notiek Habtoor City teātrī, kurā ir 1300 sēdvietas. Circus du Soleil stils un jaunākās teātra tehniskās iespējas, piemēram, 3D projekcijas, milzīgs baseins ar 2,7 miljonu litru ūdens ietilpību un unikāls skaņu celiņš 360 ° leņķī, iespaidos un vienaldzīgo nebūs.

8. diena.
 Brokastis viesnīcā. Brīva diena.

9. diena.
 Numuru atbrīvošana. 08.05. Izlidošana uz Rīgu (tiešais reiss).


Cenā iekļauts:

- Lidojums Rīga-Dubaija-Rīga, tiešais reiss, Air Baltic
- Nododamā bagāža 23 kg un rokas bagāža 8 kg
- Dzīvošana viesnīcā Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai 4* 7 naktis
- Brokastis (zviedru galds)
- Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- Apskates ekskursija pa Dubaiju ar vietējo, licenzētu gidu- krievu valodā
- Burj Khalifa  apmeklējums un ieejas biļete skatu platformā
- Izbrauciens ar Dou laivu (ekskursijas dienā)
- Visi 
transfēri uz ekskursijām
- Apskates ekskursija Ab
ū Dabī ar vietējo gidu un pusdienas vietējā restorānā
- Grupas vadītāja pakalpojumi
 visā ceļojuma laikā.

Papildus izdevumi:
Apdrošināšanas polise
- Personīgie tēriņi
- Papildus ekskursijas pēc izvēles
- Džipu safari (premium programma) - 130 EUR 
(pēc vēlēšanās)
- Vakara Kruī
zs pa kanālu Marina ar vakariņām un izklaides programmu- 67 EUR, iekļaujot transfēru no viesnīcas un atpakaļ (pēc vēlēšanās)   
- Šovs La Perl
e- 70 EUR (pēc vēlēšanās)
- Tūristu nodeva (tiek apmaksāta viesnīcā)
- Vīza 
nepilsoņiem
- Piemaksa par vienvietīgu dzīvošanu- 590 EUR


Apskates objektu secība un dienu plānojums var mainīties vietām.
Brauciena tūroperators SIA "Nikos Travel
"