Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Rudens krāsas Latvijas Šveicē....Ziemeļlatvijas pērles Alūksne un Stāmeriena
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Kad visā Latvijā ir noziedējušas ievas un ceriņi, tad tikai šeit tie sāk ziedēt....šeit ziemās ir visvairāk sniega un pūš visaukstākais vējš. Šīs pilsētas pārsteidz, jo pēdējos gados ir mainījušās līdz nepazīšanai.... laipni lūgti!

Izbraukšana pl. 08.00 Īsa apstāšanās kafijas pauzei.
Ekskursija pa pilsētu- Alūksnes pils, Tempļa kalns, Glika ozoli, muzikālais tilts. Šeit noteikti jāņem no somām telefoni un fotoaparāti, jo lieliska iespēja iemūžināt gan sevi, gan Latviju skaistās fotogrāfijās. Pusdienu pauze.
Alūksnes Bānīša stacijas multimediālajā ekspozīcijā iespējams atklāt dzelzceļa vēstures faktus, dzirdēt unikālus 10 stacijas stāstus, un ieraudzīt, kam Bānītis ir bijis draugs, palīgs, darba vieta un iedvesmas avots. Šis unikālais apskates objekts ir pavisam jauns un būs patīkams pārsteigums.
Brauciens ar vēsturisko - vienīgo Baltijā - šaursliežu bānīti, ko velk tvaika lokomotīve.
Stāmeriena ir grezna, nesteidzīga un mierpilna mazpilsēta. Elegantā Stāmerienas Sv.Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīca Stāmerienas ezera krastā, tās torņos mirdz iestrādāti kalnu kristāli. Tikai pagājušā gada rudenī jaunu elpu ieguva Stāmerienas pils. Pili ieskauj ainavu parks. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs brīnīsieties par to, ka pasakainas pilis un elpu aizraujošus skatus var redzēt tepat Latvijā.

Atgriešanās aptuveni (21.30-23.00)*

Cenā iekļauts: - Brauciens komfortablā autobusā;- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildu izdevumi:
- Ekskursijas pakete- 14 EUR, skolēniem, studentiem, invalīdiem un pensionāriem- 12 EUR (apskates ekskursija pa Alūksni, ekskursija ar vietējo gidu Bānīša stacijā, brauciens ar šaursliežu vilcienu)

- Personīgie tēriņi

Ceļojuma tūroperators: SIA “Nikos Travel"
* Atgriešanās laiks var mainīties, saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.

Fotografijas no visitaluksne.lv