Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Zemgales Ziemassvētku garša...
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Pl. 09.00 izbraukšana no Rīgas. Zemgale ir populāra ar gastrotūrismu. Daudz ražotņu, zemnieku saimniecību, degustāciju... būtu nepieciešamas vairākas dienas, lai izbaudītu Zemgales gardumus. Bauska atrodas divu upju- Mūsas un Mēmeles krastos, kuras, sapūstot kopā, veido Lielupi. Pilsētas apskate un brīvais laiks. “Sviesta karamele’’ ir ģimenes veidots mājražošanas uzņēmums, kurā top gardākā karamele pasaulē – ar mīlestību un labestību veidota, ar sirds siltumu izlolota! Ievas radītās, mājās gatavotās Sviesta Karameles ir roku darbs. Tās ir dabīgs produkts, bez konservantiem un krāsvielām, sastāv tikai no divām sastāvdaļām – sviesta un cukura. Aicinām iepazīt, kā top šis vienkāršais, saprotamais, bet gardais kārums. Sveces... tik dažādas un noslēpumainas... Gada tumšākajā laikā mēs bieži dedzinām sveces, jo tās ir gaismas un siltuma simbols. Tālāk dodamies uz “Kristell”- dabīgo sveču liešanas darbnīcu, kur iepazīsimies ar dažādiem vasku veidiem, aplūkosim dažādas sveču formas, kopā meklēsim sveču kristālus, katrs izliesim savu sveci, kura mūs sildīs tumšajos vakaros un, kas zin, varbūt būs Ziemassvētku galda rotājumā. Kugrēnu vīna darītavā viesmīlīgs vīndaris pastāstīs par vīna izgatavošanu un dalīsies savā pieredzē. Būs iespējams nobaudīt dažādus izsmalcinātus augļu un ogu vīnus, meklējot sev tīkamākās garšu un smaržu nianses. Degustācijai tiek piedāvāt 6 veidu vīni un nelielas uzkodas, bērniem- sula. Visus degustētos produktus varēs iegādāties.

Cenā iekļauts:

- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida – grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:

* Ekskursiju pakete- 19 EUR- pieaugušajiem, 12 EUR- bērniem (Bauskas apskates ekskursija, Sviesta karameles- degustācija un meistarklase, sveču liešanas meistarkalse, vīna degustācija un uzkodas);
* Personīgie tēriņi

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 22.10.2020 pieejamās informācijas.