Kategorijas
Aviotūres - Apvienotie Arābu Emirāti

Brīnumainā Dubaija
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Izbaudiet neaizmirstamu ceļojumu uz Dubaiju!
Okeāns un pasaules greznība, unikālas celtnes, pasaules brīnumi… Izbaudiet šo pasakaino valsti mini grupā ar grupas vadītāju no Rīgas.
Kas Jūs sagaida ceļojuma laikā?
Interesantas ekskursijas, vakariņas tuksnesī ar dejām un šova programmu, neaizmirstama iepirkšanās, atpūta labākajās Arābu Emirātu pludmalēs, dzīvošana lieliskajā Marriott ķēdes viesnīcā pašā centrā, blakus lieliskai pludmalei.


1. diena. Izlidošana no Rīgas plkst.19.45, lidojums ar avio kompāniju Turkish Airlines caur Stambulu.

2. diena. Ielidošana Dubaijā. Agrā reģistrēšanās viesnīcā Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai 4*. Brokastis viesnīcā.

Viesnīcai ir laba atrašanās vieta- starp izklaides rajonu, The Walk kompleksu, Jumeirah Beach Residence kompleksu un Dubaijas jahtu piestātni. Piecu minūšu gājienā no pludmales un restorāna, kurš atrodas 35. stāvā ar pasakainu skatu. Tūristiem pieejami mūsdienīgi numuri, trenažieru zāle, atklātais baseins un bezmaksas WI-FI numuros. Atpūta.

3. diena. Brokastis viesnīcā. Dienas pirmajā pusē- brīvais laiks, kad Jūs varēsiet doties uz pludmali, pastaigāties pa skaistām vietām, kuras atrodas soļa attālumā, vai doties iepirkties. Dienas otrajā pusē mūs gaida apskates ekskursija pa Dubaiju vietējā gida pavadībā (krievu valodā).

Dubaija- mūsdienīgas un modernas pilsētas etalons, kura nebeidz pārsteigt. Atklājiet sev nepārspējamu greznību, modernus pilsētas vaibstus, izbaudiet neizmirstamu ekskursiju!
Ekskursija aizvedīs mūs uz jauno pilsētas daļu, kur debesskrāpji, kuri atrodas ostā Dubai Marina, atstās uz Jums fantastisku iespaidu, bet elpa aizrausies, kad baudīsiet palmas salas Džumeiras bagātību. Jūs sajutīsiet kontrastus, kuri rodas, baudot moderno arhitektūru apdzīvotos rajonos un tradicionālos arābu vēja torņus. Šo rajonu bieži sauc par mazo Dubaijas Venēciju. Būs iespēja pastaigāt pa līkumotajām mazās pilsētiņas, kura atrodas lielā pilsētā, ieliņām.
Tāpat mēs apmeklēsim Burj Khalifa skatu laukumu, kurš atrodas 124. stāvā. Tā ir visaugstākā skatu platforma pasaulē. Baudīsim pasakainus skatu, priecāsimies par pilsētas greznību un bagātību, sajutīsimies tā, it kā dzīvotu jau 22 gadsimtā. Burj Khalifa ir arhitektūras brīnums. Ātrgaitas lifts, kurš pārvietojas ar ātrumu 10m/sekundē, bet skatu platforma ir no s
tikla- griesti, grīda un sienas… tas ļaus baudīt nepārspējamu panorāmas skatu uz pilsētu. Transfērs uz viesnīcu.

4.diena. Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu iespējams iegādāties ekskursijas vai pavadīt laiku pludmalē vai pilsētā. Aicinām doties ekskursijā uz Indijas okeānu (par papildus samaksu 95 EUR- iekļauts transfērs).
Aicinām jūs aizraujošā ekskursijā uz Indijas okeānu, kur pa ceļam būs iespējams baudīt bagātas dabas ainavas: tuksnesi, okeānu un kalnus.
Mēs brauksim garām maziem ciematiem, kamieļu fermām, oāzēm, palmu birzīm, nelielām mošejām, seniem fortiem un ceļmalas tirotājiem - tas mūsu ekskursiju padarīs bagātīgu, interesantu un aizraujošu.
Piekrastes viesnīcā jūs baudīsiet pusdienas un peldēsieties Indijas okeānā, tiem, kuri vēlas būs iespēja saņemt maskas un ienirt, ali baudītu okeāna skaistumu (par papildu samaksu)
Transfērs uz viesnīcu Oceanic, Fudžaira
∙ Pusdienas
∙ Piekļuve pludmalei un baseinam
∙ Iespēja nodarboties ar ūdens sporta veidiem.

5. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvas dienas. Par papildus samaksu iespējams iegādāties ekskursijas vai pavadīt laiku pludmalē vai pilsētā. Par papildus samaksu 55 EUR (iekļauts tarnsfērs no/uz viesnīcu.) iespējams doties ekskursijā. Vakariņas uz Arābu laivas Dubai Marina kanālā. Vakara kruīzs pa Dubai Marina kanālu ar tradicionālo arābu laivu "Dou" ir ļoti populārs un romantisks. Arābu dou, kuri vēl aizvien ir vieni no galvenajiem ūdens transporta veidiem un mūsdienīgā pilsētas ainava, urbānā pasaule savieno pagātni un nākotni. Fantastiski izgaismotie debesskrāpji un skats uz elitāro promenādi vakariņām piešķirs neizmirstamu noskaņu. Vakariņās zviedru galdā, papildinās tradicionālā arābu deja tanura un māksliniece, kura izpildīs pazīstamus un iemīļotus hītus. Brauciena laikā redzēsim Dubai Marina rajonu, krasts JBR, gaisa ratu Dubai Eye, torni Cayan Tower.

6 .diena. Brokastis viesnīcā. Dienas pirmajā pusē brīvais laiks. Pēcpusdienā dodamies unikālā Džipu safari, ar garšīgām pusdienām un individuāliem džipiem (katrā pa 4 cilvēki).
Kas iekļauts ekskursijā?
• Izbraukšana ar džipiem no viesnīcas 15:00-15:30

• Apstāšanās tuksnesī, laiks foto pauzei uz kāpu fona

• Ekstremāls nobrauciens pa smilšu sanesumiem (aptuveni 30 minūtes)

• Ierašanās tuksneša nometnē, cienāšanās ar kafiju un datelēm

• Piekūnu šovs, iespēja nofotografēties ar tiem

• Īss izbrauciens uz kamieļiem

• Hennas tetovējums

• Ūdens pīpe

• Barbekju vakariņas

• Tradicionālā Emirātu deja Aila

• Tanur deja

• Vēderdejas

• Kamieļu karavāna uz kāpu virsotnēm, lai varētu to iemūžināt fantastiskās fotogrāfijās

• Izbraukšana uz viesnīcu 20:00

7. diena. Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Piedāvājam doties makšķērēt. Makšķerēšana dziļūdeņos ar ātrgaitas laivu, individuāla ekskursija tikai mūsu grupas dalībniekiem. Ekskursija notiek, ja taja dodas vismaz 6 cilveki. 95 EUR- iekļauts transfērs.Makšķerēšana notiek ar ērtu ātrgaitas laivu (ilgums 4 stundas), kas aprīkota ar visu nepieciešamo makšķerēšanai. Dzeramais ūdens ir iekļauts cenā. Unikāla iespēja noķert barakudu, jūras asaru vai tunci. Tiem, kam nepatīk makšķerēt, bet vēlas doties šajā ekskursijā... tāda iespēja pastāv. Jūs varēsiet lieliski pavadīt laiku uz laivas un uzņemt krāšņas fotogrāfijas.

8. diena Brokastis viesnīcā. Brīvas dienas. Par papildus samaksu iespējams iegādāties ekskursijas vai pavadīt laiku pludmalē vai pilsētā.  Vakarā aicinām Jūs uz pasaulē vienīgo satriecošo vakara izrāde La Perla. Biļetes cena 70 EUR+ transfērs vai taksometrs. Šī ir slavenā beļģu režisora ​​Franko Dragone izrāde. La Perle ir pirmā un vienīgā šāda veida izrāde Tuvajos Austrumos. Tā notiek Hubtoor City teātrī, kurā ir 1300 sēdvietas. Circus du Soleil stils un jaunākās teātra tehniskās iespējas, piemēram, 3D projekcijas, milzīgs baseins ar 2,7 miljonu litru ūdens ietilpību un unikāls skaņu celiņš 360 ° leņķī, iespaidos un vienaldzīgo nebūs.

9. diena.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena.

10. diena. Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu (caur Stambulu plkst. 02.05)

Brauciena cenā iekļauts:

- Lidojums Rīga-Dubaija-Rīga ar Turkish Airlines caur Stambulu
- Nododamā bagāža- 30kg
- Dzīvošana viesnīcā
Delta Hotels by Marriott Jumeirah Beach Dubai 4* 8 nakti
- Agrā reģistrēšanās viesnīcā
- Brokastis
- Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- Apskates ekskursija pa Dubaiju ar vietējo gidu- krievu valodā
- Burj Khalifa apmeklējums un ieejas biļete skatu platformā
- Visi ekskursiju transfēri (kuri iekļauti programmā)
- Džipu safari ar pilnu programmu un vakariņām
- Grupas vadītāja pakalpojumi (jau no Rīgas lidostas)

Papildus izdevumi:
-
Apdrošināšana
- Personīgie izdevumi
- Papildus ekskursijas pēc izvēles:
Ekskursija uz Indijas okeānu- 95 EUR
Romantiskais kruīzs ar jahtu- 55 EUR
La Perla- 70 EUR
Makšķerēšana-95 EUR
- Covid testi (ja uz ceļojuma brīdi būs vajadzīgi)
- Vīzas nepilsoņiem
- Tūrisma nodeva
- Piemaksa par vienvietīgu dzīvošanu 520 EUR

Apskates objektu secība un dienu plānojums var mainīties vietām.
Brauciena tūroperators SIA "Nikos Travel"