Kategorijas
Autobusu tūres - Igaunija

Tallina un Jūras muzeja apmeklējums
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Pl. 07:00 izbraukšana no Rīgas. Jūras muzeja apmeklējums. Gigantiska celtne Hidroplānu angārs jūras krastā aiz Patarei cietokšņa ir pārvērsts aizraujošā, ļoti modernā Jūras muzejā. Igauņi to sauc sarežģīti: Lennusadam, Seaplane Harbour museum. Muzeja vide aizrauj elpu neatkarīgi no apmeklētāja gadu skaita. Tajā redzams viss, ko cilvēki radījuši jūras braukšanai un karošanai virs un zem ūdens. Starp grīdu un griestiem iekārta īsta zemūdene, ko var izpētīt no iekšienes, un tas ir tikai sākums. Ekskursija pa viduslaiku vecpilsētu: Augšpilsēta – skatu laukumi, Doma baznīca, Saeimas nams, un Lejpilsēta – Tallinas Rātsnams - vienīgais saglabātais gotikas Rātsnams Ziemeļeiropā. Pacelšana uz Rātsnama torni, no kura paveras lielisks skats uz Vecpilsētu, Aptieka, Lielā ģilde, Mazā ģilde, Resnā Margarita. Brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa Tallinu. Laiks nobaudīt igauņu nacionālus ēdienus. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildu izdevumi:
- Ekskursijas pakete: pieaugušajiem - 21 EUR; bērniem, studentiem, pensionāriem - 13 EUR (Jūras muzejs, kājāmgājēja un autobusa apskates ekskursija Tallinā);
- Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 30.10.2020 pieejamās informācijas.