Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Jau jūtam Ziemassvētku smaržu...
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Gada tumšškais laiks ir sācies... tūlīt Adventes vainagā tiks aizdegta pirmā svece un sāksies klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Mēs aicinām šo gada maģisko laiku baudīt kopā ar mums. Dosimies vienas dienas eksursijā, kur būs iespējams pašiem savām rokām veidot Adventes vainagus, dosimies uz vīna degustāciju, karameļu darbnīcu... noskaņosiemies šim gada skaistakajam, baltākajam un svinīgākajam laikam...

Plkst. 8.00 izbraukšana no Rīgas. Apstāsanās pauze Liepkalnos, kur būs iespējams baudīt garšīgu kafiju ar smalkmaizītēm, iegādāties gardumus līdzņemšanai- sieru, gaļas produkciju, konditorejas izstrādajumus un maizi. Ierodamies Kalsnavas arborētumā. Kalsnavas arborētums, saukts arī par trešo botānisko dārzu Latvijā, apbur apmeklētājus ar savu šarmu un izsmalcināto kolekciju, teju vai katrā gadalaikā. Pēc pastaigas pa arborētumu iespēja sasildīties ar siltu tēju un piparkūkām. Nepērc Adventes vainagu izveido to pats! Tas ir sirdij un acīm tīkamāk! Katru gadu Kalsnavas arborētums aicina uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām. Aicinām veidot pašiem savu adventes vainagu, līdzi ņemot tikai sveces un sev tīkamus dekorējumus. Arborētuma čaklie rūķi nodrošinās Jums adventes vainaga pamatni un citus dabas materiālus, lai vainags izskatītos skaisti. Pusdienu pauze lauku sētā (pusdienu piedavājumā-vistas fileja ar kartupeļiem un dzērienu). “Domu pietura” vīna darītava- vieta sarunām, pārdomām un vīna baudīšanai. Vīna degustācija un uzkodas. Būs iespēja iegādāties vīnus, kurus baudīt ziemas vakaros. Ziemassvētku laiks nav iedomājams bez karstvīna maģiskās smaržas... Karameles....bērnības garša... Apmeklēsim Madonas karameļu darbnīcu. Interesants stāstijums par darbnīcas rašanās pirmsākumiem, garšosim karameles un būs iespejams pašiem savām rokām izveidot trīs dažādus karameļu veidus. Pašu rokām veidotas karameles ir visgaršīgākās. Protams, būs iespējams iegādaties šos garšīgos saldumus. Vakarā ierašānās Rīgā.

Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
*Pieaugušajiem — 24 EUR, skolēniem, pensionāriem, studentiem —22 EUR, invalīdiem- 20 EUR (ieejas biļete un ekskursija ar vietējo gidu Kalsnavas arborētumā, tējas un piparkūku pauze arborētumā, pusdienas (vistas fileja ar kartupeļiem un dzēriens), vīna degustācija un uzkodas, ekskursija un meistarklase Karameļu darbnīcā)
* Adventes vainagu meistarklase- 5 EUR/vainags
*Personīgie tēriņi


Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 09.10.2020 pieejamās informācijas.