Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Ciemos uz Latvijas senāko pilsētu Ludzu
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
Zilo ezeru zeme, kur ūdens ir visdzidrākais un pļavās viszaļākā zāle un krāšņākie ziedi. Te smaržo pēc īstas Latgales... viesmīlība un cilvēku dāsnās sirdis. Šī novada ļaudis ir pirmie, kuri satiek rīta sauli, jo atrodas gandrīz pie pašas Austrumu robežas...

Izbraukšana pl. 07.00 Īsa apstāšanās kafijas pauzei. Jau tuvojoties
Ludzai, mēs redzam kalnā lepni slejamies pret dzidrajām debesīm Katoļu baznīcu un pavisam blakus- Ludzas pilskalnu ar pilsdrupām. Mūsu ekskursija sākas ar pilsētas apskati vietējā gida pavadībā- pilsētas vēsturiskais centrs, Dievmātes skulptūra, Karņicka kapela, Livonijas ordeņa pilsdrupas, Ludzas pilsētas parks ar fantastiskajām ziedu skulptūrām, vides un mākslas objekts saules pulkstenis „Sagaidīsim saullēktu Ludzā”..... un daudz kas cits.

Ludzas amatnieku centrs- Ludzas pilskalna pakājē izveidotais Amatnieku centrs aicina apgūt senos arodus Suprātku istabā, līdzdarboties keramikas, audēju, skroderu darbnīcās. Izstāžu zālē iespējams aplūkot novada meistaru darbu izstādes. Tepat amatnieku centrā baudīsim arī pusdienas... īstas latgaļu pusdienas.

Pēc pusdienām dod Izbrauciens ar koka plostu pa Mazo Ludzas ezeru, vērojot pilsētas panorāmu varēsim baudīt nesteidzīgo mazpilsētas dzīves ritmu. (Iespējams tikai labos laika apstākļos, kad brauciens ar plostu ir drošs- ja laika apstākļi neļaus doties izbraucienā ar plostu, tad grupai tiks piedāvāta apskates ekskursija Rēzeknē). Izbraukšana uz Rīgu. Bet mēs esam pārliecināti, ka plānosiet jau nākamos braucienus uz Ludzu un, kas zin.... varbūt pat uz vairākām dienām. Atgriešanās aptuveni (21.00-22.30)*

Cenā iekļauts: - Brauciens komfortablā autobusā;- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;


Papildu izdevumi:
- Ekskursijas pakete- 17.50 EUR, skolēniem, studentiem, invalīdiem un pensionāriem- 15.50 (apskates ekskursija pa Ludzu ar vietējo gidu, ekskursija Ludzas amatnieku centrā, pusdienas, brauciens ar muzikālo plostu)

- Personīgie tēriņi

Ceļojuma tūroperators: SIA “Nikos Travel"
* Atgriešanās laiks var mainītie saistībā ar apstākļiem, kuri nav atkarīgi no tūroperatora.