Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Īsta meiteņu ballīte Kurzemē
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts

2019. gadā mēs pirmo reizi Latvijā sākām organizēt autobusa braucienu tikai meitenēm, sievietēm, kundzēm, jaunkundzēm... visām daiļā dzimuma pārstāvēm. Īsta meiteņu ballīte! Mēs iepazinām Latgali. Šogad esam nolēmuši doties arī pretējā Latvijas virzienā- uz Kurzemi. Līdzi jāņem peldkostīmi un labs noskaņojums, par pārējo parūpēsimies mēs.

Izbraukšana no Rīgas plkst. 08.00 Šlokenbekas muiža. Vīna degustācija romantiskā atmosfērā. Tagad Jums nav jāapbraukā visi Kurzemes vīna ražotāji, lai nobaudītu katra darinājumu, Jūs viņu darinātos vīnus varat nobaudīt vienuviet. Šobrīd piedāvājam vīnus no Aizputes, Kuldīgas, Durbes un Laucienas vīna ražotājiem. Piedāvāto vīnu sortiments regulāri mainās. Degustācija notiek 400 gadus vecā muižas pagrabā. Tur tad Jūs tiksiet iepazīstināti ar Kurzemes vīniem, to ražotājiem, vīna baudīšanas kultūru un mazliet vēsturiskiem pastāstiem. Lai labāk izgaršotu vīnu, klāt būs arī siera uzkoda, kas lieliski papildina garšu buķeti. ! Uz Tukumu joprojām brauc pēc smukuma. Tur satiekas mazpilsētas miers ar mūsdienu dzīves spraigumu. Īsa apskates ekskursija pa pilsētu. Pusdienu pauze “Valguma pasaule”. Baudīsim garsīgas pusdienas, kuras pagatavotas izmantojot dabiskas garšvielas, lielākoties Latvijas produktus. Brauciena noslēgumā SPA Arkādija... 2 stundu garumā Jums būs iespēja izbaudīt atpūtu, relaksēties un aizmirst par ikdienas problēmām. SPA centrs būs atvērts tikai mūsu grupai. Lielais baseins 1,4 līdz 1,8 dziļumā 28°C, bērnu baseins 0,3m dziļumā 32°C džakuzi vanna 4 vietīga 38-40°C, sauna, tvaika pirts un sāls pirts Atpūtušās un izbaudījušas dienu, atgriežamies Rīgā.


Cenā iekļauts:

- brauciens komfortablā autobusā;
- gida- grupas vadītāja pakalpojumi;
- neliels pārsteigums no firmas;
- rezervāciju veikšana


Papildus izdevumi:

Ekskursijas pakete 36 Eur- pieaugušajiem, 30 Eur bērniem līdz 12 gadu vecumam un 15 Eur bērniem līdz 4 gadu vecumam (cenā ietilpst vīna un siera degustācija Šlokenbekas muižā, apskates ekskursija pa Tukumu, pusdienas, SPA centra apmeklējums)


Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 30.10.2020 pieejamās informācija