Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Gardās Jelgavas karameles, Šauļu šokolade un Ledus skulptūru festivāls Jelgavā
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
8:00 Izbraukšana no Rīgas. Visgardakās karameles top Jelgavā! Karameļu darbnīca. Īstu saldumu gardēžu iespēju darbnīca! Karameļu gatavošanas paraugdemonstrējums, degustācijas un stāstījums par Karameļu darbnīcu. Iespēja kopā ar meistaru pagatavot savu īpašo karameli. Turpat veikaliņā var iegādāties dažādus kvalitatīvus saldumus, kā arī baudīt kafiju, kakao ar svaigi gatavotajiem marshmellow vai dabīgu zāļu tēju ar medu. Turpinam ceļu uz Šauļiem. Saldumu fabrikas “Rūta” apmeklējums. Ekskursija Lietuvas vecākajā saldumu fabrikā "Rūta", kur pavisam nesen atklāts Šokolādes muzejs. Tev būs iespēja doties izzinošā ceļojumā senā pagātnē, kuras laikā uzzināsi, kur cēlusies šokolāde un kādu to baudījuši senie indiāņi, kā arī, kā top gardie "Rūtas "saldumi! Tāpat Tev būs iespēja pašam izveidot šokolādes kārumus un tos degustēt! Un, protams, būs arī iespēja iegādāties saldumus mājās palicējiem! Šauļi- ceturtā lielākā Lietuvas pilsēta. Šī pilsēta tiek saukta par Ziemeļlietuvas galvaspilsētu. 2020. gada februārī jau 22. reizi Jelgavā norisināsies Baltijā vērienīgākais ziemas notikums, Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavā notiekošie ledus svētki to pastāvēšanas laikā ir auguši un attīstījušies gan mākslinieciski, gan organizatoriski, iemantojot atzinību ārzemju mākslinieku un citu starptautisku festivālu vidū. Vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

  • Brauciens komfortablā autobusā;
  • Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildu izdevumi:

- Šauļu šokolāde muzejs un meistardarbnīca (krievu valodā): pieaugušajiem 11 EUR; bērniem, skolēniem un studentiem- 9.00 EUR
- Ledus skulptūru festivāls- 7.00 EUR, invalīdiem, bērniem, skolēniem un studentiem- 4.00 EUR
- Jelgavas karameles- 3.00 EUR
- Apskates ekskursija Šauļos- 5 EUR
- Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)Papildus izdevumi ir norādīti pēc 09.12.2019 pieejamās informācijas. Apskates objektu secība var mainīties vietām.