Kategorijas
Autobusu tūres - Latvija

Rudens smaržas Cēsu pusē
Pasūtīt
Ceļojuma apraksts
09.00 izbraukšana no Rīgas. Latvisko sajūtu un garšu ceļojums Maizes mājas lauku sētā. Sirsnīgais pasākums Maizes mājā piedāvā iespēju doties latvisko sajūtu un garšu ceļojumā, kopīgi izbaudot mīklas gatavošanas un cepšanas procesu,uzzinot vairāk par labību un graudu produktiem, piedzīvojot gadskārtu ritu un seno latviešu tradīciju burvību. Ikvienam ir dota iespēja kļūt par cepšanas meistaru –pēc pārbaudītām senču receptēmmīcīsim mīklu, veidosim pīrādziņus vai maizes kukuļus un izbaudīsim maizes krāsnī ceptu kārumu garšu. Kopā uzzināsim vairāk par senajām latviešu tautas tradīcijām, iepazīsim graudus un graudu produktus.
Pīrāgu ballītes un ugunskura zupas programma:

- Pīrāgu, kanēļmaizīšu un ķimeņbulciņu gatavošana un cepšana īstā maizes krāsnī
- Grauda ceļa līdz maizei iepazīšana
- Spēka zīmju veidošana no graudiem
- Ugunskura zupas, saimnieces saldskābmaizes, zaļumu sviesta, svaigu dārzeņu cienasta baudīšana pie skaisti klātiem galdiem senajā klētiņā.

Pārbrauciens uz Cēsīm.
Cēsu Viduslaiku pils. Gida pavadībā varēsim doties pastaigā pa pils dārzu, atklāt pils apveidus esot iekšpagalmā, kā arī, sajūtot seno auru, uzkāpt Rietumu tornī lukturīšu gaismā un nokāpt vecajā cietumā.
Cēsis
ir ne tikai viena no senākajām, bet arī latviskākajām pilsētām. Krāšņām dabas ainavām un vēstures liecībām bagāta, tā iemieso intriģējošu senatnes garu un mūsdienīgu pašapziņu. Gan Cēsis, gan Cēsu novads ir viens no Vidzemes apceļotāju lielākajiem vilinājumiem. Visos gadalaikos uz Cēsīm brauc cilvēki, kuri prot novērtēt vēstures un kultūras mantojumu, dabas ainavas skaistumu un mazpilsētas mierīgo dzīves ritumu. Pilsētas centra apskate. Nedaudz brīvais laiks. Vakarā ierašanās Rīga.


Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida – grupas vadītāja pakalpojumi


Papildus izdevumi:
- Ekskursijas pakete- 18 EUR (apskates ekskursija pa Kuldīgu, ekskursija ar vietējo gidu Cēsu Viduslaiku pilī, ieejas biļete pilī, izklaides programma ar maizes un smalkmaizīšu cepšanu un zupa, kura vārīta uz ugunskura)
- personīgie tēriņi

* Papildus izdevumi ir norādīti pēc 06.10.2020 pieejamās informācijas. Apskates objektiu secība var mainīties vietām.